Kurs Przewodnik Terenowy

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi…

Jakie możliwości daje Ci kurs na Przewodnika Terenowego?

Kurs Przewodnik Terenowy daje Ci możliwość znalezienia pracy w biurach podróży lub samozatrudnienia. Po tym kursie możesz pracować w całym kraju. Pomyśl sam, w jednym czasie zarabiasz pieniądze i robisz to co lubisz. Czy może być coś przyjemniejszego? 

Jak wygląda certyfikat ukończenia kursu na Przewodnika Terenowego?

Przykładowy certyfikat i identyfikator kursu Przewodnik Terenowy możesz zobaczyć na stronie głównej kursu na Przewodnika Terenowego. Kliknij odpowiednią ikonę. Wówczas wyświetli Ci się odpowiedni obraz.

Czy są jakieś dodatkowe lub ukryte opłaty w kursie na Przewodnika Terenowego?

Tak jak napisaliśmy – żadnej ściemy – tylko uczciwe zasady. Nie pobieramy żadnych dodatkowych i ukrytych opłat. Cena, którą zapłaciłeś za kurs jest ceną ostateczną. Zawiera ona dostęp do kursu, opłatę za certyfikat i wysłanie go do Ciebie oraz identyfikator Przewodnika Terenowego.

Jak zamówić kurs na Przewodnika Terenowego?

Zobacz, na tym przykładowym filmie wyjaśniamy jak prosto i szybko zamówić Kurs Przewodnik Terenowy …

Jak długo trwa nauka w kursie na Przewodnika Terenowego?

Kurs trwa 120 godzin. Zatem nauka powinna zająć Ci ok. 7-8 dni. Czas i tempo nauki ustalasz sam. Długość kursu zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz skończyć ten kurs w ciągu 7 dni. Możesz go także skończyć w ciągu 7, 10, 20, 30 dni.

 

Czy na certyfikacie będzie napisane, że to był Internetowy kurs na Przewodnika Terenowego?

Zdecydowanie nie. Nie jest to nigdzie napisane. Certyfikat ukończenia Kurs Przewodnik Terenowy jest identyczny z certyfikatem z kursu stacjonarnego.

Dlaczego kurs Internetowy kurs na Przewodnika Terenowego zamiast kursu stacjonarnego?

Po pierwsze – wygoda.
Po drugie – oszczędność czasu.
Po trzecie – oszczędność pieniędzy.
Uczysz się w dowolnej chwili, kiedy masz na to ochotę. Sam decydujesz o porze i tempie nauki.

Dodatkowo:
– nigdzie nie musisz dojeżdżać
– uczysz się w domu przy – dobrej kawie lub herbacie
– otrzymujesz aż roczny dostęp do materiałów
– poznajesz najnowsze technologie
– zdobywasz wiedzę doświadczonych praktyków – nie teoretyków

Dodatkowe korzyści kursu na Przewodnika Terenowego?

– po kursie pomożemy Ci znaleźć pracę – tylko dla naszych kursantów

– aż roczny dostęp do wszystkich materiałów – za darmo
– z materiałami możesz zapoznawać się kiedy chcesz
– otrzymasz dostęp do zamkniętego forum

– zawsze możesz zadawać nam pytania i skonsultować je z nami

Do kiedy trzeba ukończyć kurs na Przewodnika Terenowego?

Internetowy Kurs Przewodnik Terenowy zaczynasz po zaksięgowaniu Twojej wpłaty (księgowanie odbywa się automatycznie). Kończysz go według daty podanej w kursie. Zawsze jest to minimum 30 dni. Maksymalnie jest to 60 dni. To jest właśnie wygoda! Na tym polega przewaga nad kursem stacjonarnym.

Jak wygląda nauka w kursie na Przewodnika Terenowego?

Na kursie Przewodnik Terenowy oglądasz, słuchasz i zapoznajesz się z lekcjami poprzez prezentacje multimedialne, filmy dydaktyczne, pliki mp3 i materiały tekstowe. Kurs Przewodnik Terenowy nie jest kursem e-mailowym. Oprócz hasła, niczego nie wysyłamy Ci mailem. W momencie opłacenia kursu Przewodnik Terenowy i otrzymujesz automatyczny dostęp do platformy e-learningowej.
Tam znajdują się wszystkie materiały. Masz do nich wszystkich dostęp zaraz po opłaceniu kursu Przewodnik Terenowy. Korzystasz z nich w wolnych chwilach i uczysz się kiedy chcesz, czyli:
– zapisujesz się na kurs
– opłacasz go
– uczysz się
– zaliczasz testy

– wysyłamy Ci certyfikat

… czy może być coś prostszego?

Jakie zasady obowiązują podczas kursu na Przewodnika Terenowego?

– pamiętaj -kurs Przewodnik Terenowy jest kursem do samodzielnej nauki

– cały materiał zaliczasz on-line
– jeśli chcesz to uczestniczysz w e-konsultacjach

– pomagamy Ci podczas nauki (jednak nie przy testach)

Czy kurs na Przewodnika Terenowego jest niezawodny w działaniu?

Pewnie mogą wystąpić jakieś błędy. Czasami jest to po prostu zawodność rzeczy martwych. Na każde zgłoszenie błędu reagujemy natychmiast. Na szczęście jeszcze do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych błędów. Poszczególne pliki zamieściliśmy na różnych serwerach – to zapewnia stabilność systemu. Tym samym zminimalizowaliśmy ryzyko awarii całego kursu dla Przewodnika Terenowego.

Jak i gdzie mogę realizować kurs na Przewodnika Terenowego?

Nauka na kurs Przewodnik Terenowy odbywa się na dowolnym urządzeniu. Możesz uczyć się na telefonie, komputerze lub tablecie. Działa wszędzie.

Co to są "mini testy" w kursie na Przewodnika Terenowego?

Wszystkie lekcje posiadają „Mini testy”. „Mini test” składa się z 5 pytań z danej lekcji. Aby zaliczyć „Mini test” musisz poprawnie odpowiedzieć co najmniej na 3 pytania. „Mini testy” znajdują się na końcu każdej lekcji. Zrobiliśmy to po to, aby po każdej lekcji sprawdzić Twoją wiedzę. Po każdym teście otrzymujesz hasło do następnego testu. Bez tego hasła nie będziesz mógł rozwiązać kolejnych testów.

Uważamy, że rozwiązywanie testów jest pewną formą nauki.
Dlatego każdy „Mini test” możesz rozwiązywać dowolną ilość razy.
Pod uwagę bierzemy wyłącznie najwyższą ocenę.

Co to jest "Test Generalny" w kursie na Przewodnika Terenowego?

Za pomocą „Testu Generalnego” sprawdzamy Twoją wiedzę z całego kursu Przewodnik Terenowy. Aby do niego przystąpić musisz najpierw zaliczyć wszystkie „Mini Testy”. Musisz zaliczyć ten test. Bez niego nie otrzymasz świadectwa ukończenia kursu Przewodnik Terenowy. „Test Generalny” trwa on 15 minut i zawiera 20 pytań z całego kursu. Aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć na min. 11 pytań. Jeżeli zaliczysz „Test Generalny” wówczas automatycznie otrzymujesz certyfikat.

Uważamy, że rozwiązywanie testów jest pewną formą nauki. Dlatego każdy „Test Generalny” możesz rozwiązywać dowolną ilość razy. Pod uwagę bierzemy wyłącznie najwyższą ocenę.

Do czego służy "Formularz Kontaktowy" w kursie na Przewodnika Terenowego?

Formularz Kontaktowy wypełniasz na sam koniec kursu dla Przewodnik Terenowy. W Formularzu Kontaktowym podajesz niezbędne dane do wystawienia certyfikatu oraz dane adresowe. Musimy wiedzieć na kogo wystawić certyfikat i identyfikator kursu na Przewodnika Terenowego oraz gdzie go wysłać.

W jaki sposób odbieram swój certyfikat i identyfikator kursu na Przewodnika Terenowego?

To bardzo proste:

– najpierw zaliczasz wszystkie „Mini Testy”
– potem rozwiązujesz „Test Generalny”
– następnie wypełniasz „Formularz Kontaktowy”

… i czekasz na swój certyfikat i identyfikator

Jak długo czekam na certyfikat kursu na Przewodnika Terenowego?

Certyfikat Kurs Przewodnik Terenowy wystawiamy w ciągu 1-2 dni od daty zakończenia kursu przez Ciebie.  Certyfikaty wysyłamy natychmiast do Ciebie listem tradycyjnym (z wyjątkiem weekendów i świąt).  Certyfikat trafia do Ciebie ok. 5-7 dni po zakończeniu kursu. Wszystko zależy od Poczty Polskiej.

Czy można szybciej odebrać swój certyfikat kursu na Przewodnika Terenowego?

Oryginał certyfikatu w wersji papierowej wystawiamy po zakończeniu przez Ciebie całego kursu. Dlatego też świadectwo trafi do Ciebie ok. 5-7 dni po zakończeniu całego kursu. Możemy jednak wystawić Ci „certyfikat elektroniczny”, które mówi, że ukończyłeś taki kurs, zaliczyłeś cały materiał i teraz tylko czekasz na oryginał. Certyfikat elektroniczny wysyłamy Ci mailem w ciągu 24 godzin (w pliku pdf- dodatkowo płatny).

Czy takie rozwiązanie Ci odpowiada?

Jakie są szanse na pracę po kursie na Przewodnika Terenowego?

Szczerze- nie znajdziemy pracy za Ciebie. Jednak bardzo pomożemy Ci w tym. Raz na tydzień będziemy wysyłać Ci mailem informacje o pracy w turystyce. Rozmawialiśmy na ten temat z Łukaszem Odziewą -szefem największego serwisu turystycznego w Polsce tur-info.pl . Nie miał nic przeciwko temu. Powiem więcej – wyraził zgodę.

Jaki sprzęt jest potrzebny w kursie na Przewodnika Terenowego?

Kurs Przewodnik Terenowy możesz kontynuować na komputerze, telefonie lub tablecie. Kurs Przewodnik Terenowy ma minimalne wymagania. Potrzebujesz przeglądarki internetowej (zalecamy Fire Fox lub ewentualnie Chrome), głośniki lub słuchawki. To wszytko.

Opinie kursantów

Najważniejsze są opinie kursantów, którzy ukończyli nasze kursy i dzięki niemu już zarabiają i zwiedzają świat.

 

Zobacz przykładowe opinie jakie otrzymaliśmy od naszych kursantów. To jest najlepsza reklama naszych kursów.

 

Każdą opinię możesz sprawdzić na FB. W ten sposób zasięgniesz najlepszych informacji o tym kursie.

Kurs Przewodnik Miejski

Przewodnik terenowy, kurs Przewodnik terenowy, kurs na Przewodnika terenowego,  kurs dla Przewodnika terenowego, internetowy Przewodnik terenowy, internetowy kurs Przewodnik terenowy, internetowy kurs na Przewodnika terenowego, internetowy kurs dla Przewodnika terenowego, Przewodnik terenowy kurs on-line, kurs on-line Przewodnik terenowy, kurs on-line na Przewodnika terenowego,  kurs on-line dla Przewodnika terenowego,

terenowy

Pytania

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na temat kursu na przewodnika miejskiego. Dowiesz się jak wygląda nauka i zaliczanie testów. Wszystko po to abyś nawet po 7 dniach otrzymał swoje świadectwo.

Kontakt

„Henc i spółka” Paweł Henc
ul. Jedności Robotniczej 43b
67-200 Głogów
NIP: 6931333758

 

e-mail: ekursy.henc@gmail.com

tel.kom.: 570 810 580
(nie odpowiadam na SMS`y)

 

Konto bankowe mBank:
55 1140 2004 0000 3202 7491 1534

przykład tytułu przelewu:
Jan Nowak, przewodnik terenowy, janek@poczta.pl

Inne nasze kursy: